Lean-MS

System komputerowy Lean-MS wspomaga zarządzanie małej i średniej firmy, a przy tej okazji jest prosty, szybki i tani we wdrożeniu, nauce oraz w obsłudze.

Dzięki modularnej budowie system Lean-MS umożliwia zarządzenie miejscami paletowymi w magazynie, rejestruje przyjęcia i wydania towarów z magazynu, a ponadto umożliwia pracę na skanerach przenośnych oraz drukowanie etykiet z kodem kreskowym EAN.

System Lean-MS umożliwa również przygotowanie kalkulacji przy realizacji drobnych operacji technologiczno-przygotowawczych, takich jak przepakowanie, montaż, sortowanie.

Lean-MS umożliwia realizację zleceń o charakterze handlowym, usługowym oraz usługowo-handlowym. Dzięki prostocie obsługi systemu sprawdza się zarówno w organizacjach kilkuosobowych, jak również w firmach o rozbudowanej strukturze organizacyjnej (nawet 100 użytkowników). W przypadku małych firm system może być skutecznie obsługiwany nawet przez 1-2 pracowników.

Lean-MS w wersji minimalistycznej może być wykorzystany do rejestrowania przyjęć i wydań magazynowych oraz do rejestrowania faktur sprzedażowych (wersja programu dla mikrofirm).

Lean-CRM

System Lean-CRM jest oprogramowaniem klasy CRM, wspierającym zarządzanie relacjami z klientami w małej i średniej firmie.

System LEAN-CRM posiada możliwość wykonywania kalkulacji wytworzenia produktów i usług dla firm z obszarów (rzemiosło, handel, produkcja, usługi).


Skrócony zakres funkcjonalny systemu:

Klienci – zarządzanie bazą danych klientów,

Kontakty – zarządzanie kontaktami (pracownikami organizacji klientów),

Okazje – zarządzenie okazjami tworzonymi w procesie sprzedaży,

Kampanie – masowe wysylanie maili do klientów,

Zadania – tworzone zadań dla pracowników firmy,

Telefony – zarządzanie procesem kontaktów telefonicznych,

Spotkania – zarządzanie spotkaniami z klientami,

Notatki – tworzenie notatek związanych z kontaktami z klientami,

Produkty – tworzenie bazy produktów i materiałów (surowców),

Oferty – opracowywanie ofert dla usług, produktów i wyrobów,

Zamówienia – rejestracja zamówień klientów (produktów),

Zakupy – tworzenie zamówień materiałowych (surowców zakupowych).

Lean-BP

Lean-BP jest oprogramowaniem wspierającym proces przygotowania biznes planów dla różnych przedsięwzięć biznesowych.

Do programu Lean-BP dostępnych jest szereg szablonów przydatnych podczas przygotowania biznes planów (handel, usługi, produkcja), które mogą być pomocne w różnych sytuacjach, w szczególności:

Kredyt bankowy – przygotowanie wniosku kredytowego do banku,

Dotacja UE – część finansowa i organizacyjna wniosku i dotację UE,

Inwestycje – przygotowanie opłacalności projektów inwestycyjnych,

Analiza ryzyka – analiza działalności biznesowej pod kątem szans i ryzyk w działalności biznesowej firmy,

Wsparcie UP – przygotowanie wniosku o wsparcie finansowe skierowane do Urzędu Pracy.

Gwarantowany przez "LEAN-SOFT"

Osiągnięcie maksymalizacji uzysków przez klienta, dzięki zastosowaniu filozofii Lean-Thinking.

Inne produkty


Polecamy inne narzędzia Lean-Soft
Obróbka obrazów

Aplikacje przetwarzające obrazy oraz wykorzystujące zdalny dostęp do urządzeń rejestrujących obraz (monitoring, obróbka obrazów).

Praca zdalna

Aplikacje wspierające pracę zdalną (narzędzia ułatwiające zdalny dostęp do zasobów firmy, wymianę danych, przeprowadzenie konferencji zdalnych oraz szkoleń).

Systemy GPS

Aplikacje umożliwiające nadzorowanie położenia obiektów ruchomych w przestrzeni, wykorzystujących system śledzenia GPS.

Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe wspierające obecność firmy w internecie (portale tematyczne, strony internetowe, sklepy internetowe, wsparcie obecności w mediach społecznościowych oraz SEO).

Technika sensorowa

Aplikacje bazujące na protokól przemysłowym MODBUS – urządzenia przemysłowe, sterowniki, sensory pomiarowe za pośrednictwem złączy RS232/ RS485.

Serwery danych

Aplikacje serwerowe umożliwiające dostęp do danych firmowych skierowane do klientów firmy oraz wykorzystywanych wewnątrz firmy (serwery bazodanowe, serwery danych,  serwery bazujące na technologii REST).

Naszym celem jest

Oferowanie naszym klientom narzędzi pozwalających na pełne wykorzystanie możliwości jakie daje postęp technologiczny i związana z nim SZTUCZNA INTELIGENCJA.

Lean-Thinking
Sztuczna inteligencja
Dostęp mobilny
Optymalizaja
Więcej na temat oferty Lean-Soft

Panta Rei /ang. “everything flows”  czyli wszystko płynie jak to określił Heraclitus.  Określenie to bardzo dobrze prezentuje aktualną sytuację w jakiej znajdują się firmy na rynku. Dotykają je nie tylko wzrosty kosztów (media, koszty pracownicze, koszty usług zewnętrznych, czy koszty materiałów podstawowych) , ale również  problemy z uzyskaniem wykwalifikowanej siły roboczej, uzyskaniem kapitału na rynku, czy z odzyskaniem należności od klientów.

To tylko kilka wyzwań, przed którymi stoi każdy przedsiębiorca w Polsce i jedną z dróg osiągnięcia sukcesu na rynku jest otwarcie się na innowacyjne technologie informatyczne.

Wybrane projekty


REP
SOFT-WARE
PS
MPS
ESP