Zapraszamy Państawa na nasz portal informacyjny poświęcony praktyce biznesu   www.biznes-start.pl

W ramach rozwiązań  E-firma oferujemy Państwu szereg narzędzi optymalizujących i ograniczających koszty w firmie. To dzięki sprzężeniu maszyn z komputerami sterującymi jesteśmy w stanie automatycznie zareagować na sytuacje awaryjne, podejmować decyzje w przypadku pracy linii przy zaniżonych parametrach, czy zmniejszyć liczbę braków dzięki automatycznej kontroli wizualnej w procesie technologicznym.

Aplikacje internetowe
Automatyzacja

E-firma to stopniowe wykorzystywanie narzędzi wspierających automatyzację procesów biznesowych (procesy odbywają się przy minimalnym udziale człowieka). Zastosowanie robotów, paneli sterujących, czy układów opartych na sensorach staje się elementem wzmacniającym pozycję każdej firmy.

Sztuczna inteligenja
Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja pozwala firmom na automatyzację procesów sprzedażowych (sprzedaż realizowana w internecie stale rośnie i integracja działań firmy z narzędziami internetowymi staje się z jednej strony wyzwaniem, ale z drugiej strony to konieczność.

Połączenie systemów bazujących na sensorach i układach pomiarowych z układami wykonawczymi i z algorytmami daje nowe możliwości każdej firmie. Oczywiście nowoczesne systemy wspierające funkcjonowanie firmy wymagają poniesienia dodatkowych kosztów, jednakże w wielu przypadkach automatyzacja jest w stanie przynieść firmie przewagi konkurencyjne na rynku.

  • W dzisiejszych czasach systemy GPS to nie tylko lokalizacja pojazdów, czy też  innych obiektów poruszających się w przestrzeni.  Dzięki systemom GPS możliwe jest wspieranie łańcuchów dostaw (poprawa przepływu towarów) oraz poprawa komunikacji w zakresie organizacji obiegów logistycznych w firmie.

  • Systemy obróbki obrazów z jednej strony to poprawa wygody i bezpieczeństwa funkcjonowania firmy. Z drugiej strony to systemy wspierające procesy wytwórcze (produkcja, usługi).

  • Etykiety to nie tylko elementy służące do znakowania towarów. Etykiety to również narzędzia wspierające procesy wewnętrzne w firmie oraz obiegi logistyczne (etykiety EAN, QR, RFID).  Połączenie etykiet z czytnikami kodów lub kolektorami danych pozwala nie tylko uporządkować procesy w firmie,  ale jednocześnie daje szanse na wzrosty konkurencyjności firmy.