Lean-MS - system komputerowy do zarządzania firmą.

Charakterystyka programu Lean-MS

System komputerowy Lean-MS wspomaga zarządzanie małej i średniej firmy, a przy tej okazji jest prosty, szybki i tani we wdrożeniu, nauce oraz w obsłudze.

Dzięki modularnej budowie system Lean-MS umożliwia zarządzenie miejscami paletowymi w magazynie, rejestruje przyjęcia i wydania towarów z magazynu, a ponadto umożliwia pracę na skanerach przenośnych oraz drukowanie etykiet z kodem kreskowym EAN.

System Lean-MS umożliwia również przygotowanie kalkulacji przy realizacji drobnych operacji technologiczno-przygotowawczych, takich jak przepakowanie, montaż, sortowanie.

Lean-MS umożliwia realizację zleceń o charakterze handlowym, usługowym oraz usługowo-handlowym. Dzięki prostocie obsługi systemu sprawdza się zarówno w organizacjach kilkuosobowych, jak również w firmach o rozbudowanej strukturze organizacyjnej (nawet 100 użytkowników). W przypadku małych firm system może być skutecznie obsługiwany nawet przez 1-2 pracowników.

Lean-MS w wersji minimalistycznej może być wykorzystany do rejestrowania przyjęć i wydań magazynowych oraz do rejestrowania faktur sprzedażowych (wersja programu dla mikrofirm).

Skrócony zakres funkcjonalny programu Lean-MS

• Sprzedaż,

• Magazyn,

• Technologia – może być wykorzystana na tworzenia złożonych struktur zakupowych,

• Zakupy,

• Produkcja, usługi lub kooperacja

• Controlling,

System LEAN-MS może pracować z dowolnym oprogramowaniem finansowo-księgowym.

Wymagania instalacji programu Lean-MS:

Komputer stacjonarny lub laptop wyposażony w Windows 2000/NT, XP, Vista, 7, 8, 10 (32 lub 64 bity).

• Bazy danych: Firebird 2.5 lub Microsoft SQL Server 2008.

Zapraszamy do kontaktu

Twoje imię

Twój email

Temat

Twoja wiadomość